Тел: 067-577-35-35; 099-11-769-44 | E-mail: mk@kanal.com.ua; 61003 Харьков, ул. Кузнечная, дом 22, 1 эт.

Про наше підприємство

 

   Метою нашого підприємства є просування передових технологій з надання оперативних поліграфічних послуг.

   Ми хочемо максимально сприяти тому, щоб малі та середні друкарні, невеликі копіювальні центри, а так само палітурні майстерні могли поповнити перелік надаваних послуг новими пропозиціями - такими, як створення твердої книжкової палітурки для одиничних і малих тиражів. Надання подібної послуги, на наш погляд, найбільш перспективно (як з точки зору часових і фінансових витрат, так і з точки зору мінімізації робочого простору, необхідного для організації робіт) і може бути здійснено за допомогою технологій «канальної палітурки» або «палітурки металевими каналами ».

   Більш докладно про принципи на яких вона заснована, історії її виникнення і устаткування створеному для її реалізації Ви зможете прочитати у відповідних тематичних статтях нашого сайту.

   Для тих підприємств, які вже використовують канальні брошурувальники (біндери) для створення книжкової палітурки ми хочемо запропонувати продукт власного виробництва:

- готові тверді (жорсткі) обкладинки

- канали для твердої палітурки.

   Це витратні матеріали, які виробляються нашим підприємством в Україні і виходять на ринок під торговою маркою «С КАНАЛ».

   Першим нашим проектом по створенню якісного і доступного за ціною продукту, використовуваного у якісті обкладинок для книжкової твердої палітурки є вихід каналів і твердих обкладинок «С КАНАЛ» з фактурою «льон».

   Такий вид обкладинок виглядає найбільш презентабельно і знайомий користувачам по закордонним аналогам. Нашу продукцію відрізнятимуть більш «демократичні» ціни, сподіваємося, що і якість наших товарів Вас теж зможе повністю задовольнити.

     Другою нашою пропозицією є вихід новинки - бюджетного варіанту каналів і обкладинок «ламінат», в якості покривного матеріалу тут використовується ламінований папір, зображення на якому імітує колір і фактуру бумвініла. Плівка, що застосовується для ламінування обкладинок - глянцева і матова. Не дивлячись на те, що цей вид обкладинок можна віднести до бюджетного варіанту, палітурка з їх використанням прекрасно виглядає і може змагатися з будь-яким промисловою палітуркою.

 

   Надалі, в залежності від попиту та Ваших побажань буде здійснюватися випуск інших видів обкладинок і каналів під ім'ям «С КАНАЛ»

   Накопичивши достатній досвід в організації поставок обладнання та витратних матеріалів для потреб оперативної поліграфії, ми впевнені в успішності обраного нового напряму, проте ми чудово розуміємо, що рухатися вперед щодо поліпшення якості і розширенню асортименту ми зможемо тільки підтримуючи тісний зворотний зв'язок зі споживачами нашого продукту, тобто з Вами.

   Ми відкриті до спілкування і готові до розгляду будь-яких конструктивних пропозицій.

   З увагою поставимося до Ваших зауважень і порад, якщо такі виникнуть.

   Запрошуємо до співпраці як кінцевих споживачів, так і постачальників.