Тел: 067-577-35-35; 099-11-769-44 | E-mail: mk@kanal.com.ua; 61003 Харьков, ул. Кузнечная, дом 22, 1 эт.

Канали

Наше підприємство пропонує канали для твердого палітурки торгової марки С КАНАЛ з фактурою «ЛЬОН» («рогожка»). А також в якості економічного варіанта канали «ЛАМІНАТ». Покривним матеріалом в цих каналах є ламінований папір, зображення на якому імітує колір і фактуру бумвініла, використовуваного в якості покривного матеріалу в каналах «ЛЬОН». Плівка для ламінування глянцева або матова.

Покупець має можливість також вибрати з двох варіантів каналів за формою профілю.

Більш економічний канал "Екос" має профіль з П-образним перетином (для цього варіанту каналу ми свідомо відмовилися від дорогого у виробництві, «мікросгіба» на одній з полиць каналу).

Принцип стиснення С КАНАЛУ "Екос" відмінний від відомих раніше аналогів і схематично показаний на малюнку

 

 

 

 

Наш канал "Екос" рівномірно обжимается у верхній частині з обох сторін. Після закінчення процесу обтиску набуває форму близьку до правильної трапеції.

 

 

 

 

Це дозволяє надійно утримувати переплетений блок в «обоймі» каналу. Для наочного уявлення, як відбувається цей процес пропонуємо подивитися наступне відео

 

 

 

 

 

Ширини каналів "Екос" розраховані на палітурку книжкового блоку від 50 до 300 аркушів (таблиця наводиться нижче).

 

 

          

 

Інший варіант запропонованого каналу "ПРАКТІС" має профіль, який нагадує напів-С-образний перетин і відомий користувачеві по закордонним аналогам (для цього варіанту каналу ми використовували в його виробництві «мікросгіб» на одній з полиць каналу).

 

Принцип роботи C КАНАЛУ "ПРАКТІКС" відмінний від описаного раніше каналу "Екос". Він полягає в наступному: більш жорстка, посилена мікросгібом полиця, в процесі стиснення каналу залишається практично без змін, а кут утворений дном каналу і його другою полицею зменшується і перетин каналу після його стиснення нагадує за формою прямокутну трапецію.

 

 


           

 

Принцип стиснення С КАНАЛУ "ПРАКТІС" схематично показаний на малюнку:

 

Ширини каналів "ПРАКТІКС" розраховані на палітурку книжкового блоку від 50 до 300 аркушів (таблиця наводиться нижче).

 

 

 

Книжковий блок виготовлений за допомогою каналу «ПРАКТІКС» відрізняється бездоганним зовнішнім виглядом і характеризується винятковою міцністю.

Довжина обох видів каналів використовуваних спільно з обкладинкою А4 книжковий варіант палітурки (по довжиною стороні) і А3 альбомний варіант палітурки (по короткій стороні) становить 304 мм.

Маємо можливість виготовити на замовлення канали довжиною 217мм, які використовуються спільно з обкладинкою формату А4 альбомний варіант палітурки (по короткій стороні) і форматом А5. Мінімальна партія, вартість і терміни виготовлення замовлення обговорюються окремо.

Зараз наші канали випускаються в кольорах, які є найбільш затребуваними споживачами: синій, бардовий,зелений і чорний. Кольори бумвініла на каналах повністю ідентичні відповідним ккольорам на облкладинках.

Після подальшого вивчення попиту і Ваших запитів на канали інших кольорів нами буде розширена колірна палітра пропонованої продукції. Якщо у Вас буде виникати потреба у придбанні партії каналів таких кольорів, які на сьогоднішній день відсутні в нашому асортименті, ми зможемо обговорити з Вами можливі вартість і терміни виготовлення Вашого замовлення в індивідуальному порядку.

Для того, щоб Ви мали ознайомитися з можливими колірними рішеннями пропонуємо подивитися їх у нашій тематичної статті «Перспективи кольору і фактури. А що далі? »

Тепер пропоную поговорити про канал торгової марки С КАНАЛ як такий.

На основних компонентах ми вирішили не економити і тому, в якості основи наших каналів (обох видів) використовується оцинкований метал, товщина якого перевищує товщину металу, з якого зроблені зарубіжні аналоги.

Товщина метала підбиралася нами виходячи з необхідності виконати три основні умови:

канал повинен бути достатньо міцним, і забезпечувати надійне кріплення листів в книжковому блоці;

жорсткість метала, з якого виготовлений канал, повинна дозволяти без зайвих зусиль обжать його на будь-якому канальному біндері;

канал повинен мати високі залишковими пружно-міцні властивості, які дозволили б багаторазово (не менше 3 разів) виробляти цикл «обтиснення-розтиснення».

 

 

Металева основа наших каналів виготовляється на сучасному металообробному обладнанні, і проходить ретельний контроль якості виконуваних робіт.

Ми вважаємо, що в результаті наших багаторазових спроб і помилок ми отримали бажаний результат і пропонуємо Вашій увазі С КАНАЛ українського виробництва, який, ми сподіваємося, складе гідну конкуренцію своїм іменитими закордонними аналогами.

В якості покривного матеріалу наших каналів використовується високоякісний імпортний бумвініл з фактурою «льон» і середньою глибиною тиснення, що надає готовому виробу благородний вид і робить його тактильно приємним.

В результаті численних експериментів нами підібраний клей, який дозволяє домогтися найвищої адгезії бумвініла до оцинкованої основі каналу.

 

Тепер пару слів про упаковку та маркування.

Наші канали упаковані в міцну коробку з мікрогофрокартону по 10 шт, це дозволяє без побоювання втрати якості не тільки зберігати вироби, а й спокійно транспортувати його будь-якою службою доставки.

Упаковки містять інформаційну етикетку, з даними за кольором, фактурі і розміром каналу, а це дозволить швидше відшукати потрібний в даний момент часу канал.

Ми виконали чималу попередню роботу для того, щоб вивести на ринок послуг оперативної поліграфії два види С КАНАЛУ, постаралися максимально врахувати умови його функціонування і забезпечити зручність роботи з ним, тому ми щиро віримо в те, що Ви залишитеся повністю задоволені якістю наших каналів.

Однак ми прекрасно розуміємо, що рухатися вперед щодо поліпшення якості і розширенню асортименту ми зможемо тільки підтримуючи тісний зворотний зв'язок зі споживачами нашого продукту, тобто з Вами.

Ми відкриті до спілкування і готові до розгляду будь-яких конструктивних пропозицій. З увагою поставимося до Ваших зауважень і порад, якщо такі виникнуть.

І ще один чимало важливий момент, канали для твердого палітурки С КАНАЛ виробляються нашим підприємством в Україні, а це значить руками наших людей, українців, що дає можливість створити додаткові робочі місця і змушує оживити нашу економіку.