Тел: 067-577-35-35; 099-11-769-44 | E-mail: mk@kanal.com.ua; 61003 Харьков, ул. Кузнечная, дом 22, 1 эт.

Обкладинки С Канал

 

На сьогоднішній час на Ваш вибір пропонуються два можливих варіанти твердих обкладинок власного виробництва торгової марки С КАНАЛ

  •  Обкладинки, в яких в якості покривного матеріалу використовується бумвініл з фактурою «ЛЬОН». Тверда палітурка виконана з використанням таких обкладинок прекрасно виглядає, зручна у використанні і здатна задовольнити найвибагливішого клієнта. Такий тип обкладинок знайомий користувачам по закордонним аналогам. Нашу продукцію відрізняють більш «демократичні» ціни, сподіваємося, що і якість наших товарів Вас теж зможе повністю задовольнити.

 

  • Обкладинки під ім'ям «ЛАМІНАТ», в якості покривного матеріалу тут використовується ламінований папір, зображення на якому імітує колір і фактуру бумвініла. Плівка яка застосовується для ламінування обкладинок - глянцева і матова. Не дивлячись на те, що цей вид обкладинок можна віднести до бюджетного варіанту, палітурка з їх використанням прекрасно виглядає і може позмагатися з будь-яким промисловою палітуркою.

Розмір обкладинки А4 книжковий варіант палітурки (по довжині) складає 304х217 мм.

 

 

 

Маємо можливість виготовити під замовлення обкладинки А4 таА3 альбомний варіант палітурки (по короткій стороні), а також обкладинки формату А5 (217x151мм) Мінімальна партія, вартість і терміни виготовлення замовлення обговорюються окремо.

Зараз наші обкладинки випускаються в кольорах, які є найбільш затребуваними споживачами: синій, бордовий, зелений і чорний (в подальшому). Кольори бумвініла на обкладинках повністю індентичні відповідним кольорам на каналах.

Після подальшого вивчення попиту і Ваших запитів на обкладинки інших кольорів нами буде розширена колірна палітра пропонованої продукції. Якщо у Вас буде виникати потреба у придбанні партії обкладинок таких кольорів, які на сьогоднішній день відсутні в нашому асортименті, ми зможемо обговорити з Вами можливі вартість і терміни виготовлення Вашого замовлення в індивідуальному порядку.

Якщо у Вас виникне ідея поставити в якості форзаца кольоровий папір замість теперішньої білого, і тут ми в змозі домовитися з Вами.

Для того, щоб ознайомитися з можливими колірними рішеннями пропонуємо подивитися їх у нашій тематичної статті «Перспективи кольору і фактури. А що далі? »

Тепер пропоную поговорити про обкладинку для канального палітурки С КАНАЛ як таку.

На ключових речах ми вирішили не економити і тому, в якості основи наших обкладинок використовується картон для книжкових твердих палітурок товщиною 2 мм. Обкладинки С КАНАЛ і виглядають, і по тактильним відчуттям є більш міцними і твердими в порівнянні зі своїми іменитими закордонними аналогами.

В якості покривного матеріалу наших обкладинок використовується високоякісний імпортний бумвініл з фактурою «льон» і середньою глибиною тиснення, що надає готовому виробу благородний вигляд і робить їх приємним на торконня.

Завдяки високим експлуатаційним властивостям бумвініла і високоякісним клеям, які ми використовували у виробництві, обкладинки С КАНАЛ мають:

- підвищену вологостійкість (навіть нетривалий контакт з чаєм не принесе обкладинці непоправної шкоди);

- стійкість до сухого тертя і впливу сонячних променів (нетривалий період часу);

- можливість нанесення написів і зображень трафаретним способом;

- можливість використовувати тиснення за допомогою звичайної або синтетичної фольги, а також поліцветной технології тиснення.

Наші обкладинки виготовляються на сучасному кришковиробному обладнанні, яке зводить до мінімуму можливість помилок, пов'язаних з «людським фактором» і використовує наскрізний операційний контроль матеріалів і якості виконаних робіт.

Цю роботу виконують люди які, без перебільшення, мають багаторічний позитивний досвід у створенні книжкового твердого палітурки. І тому ми щиро віримо в те, що Ви залишитеся повністю задоволені якістю наших обкладинок.

Тепер пару слів про упаковку та маркування. Наші обкладинки упаковані по 20 шт (10 пар) в коробки з мікрогофрокартону білого кольору, що дозволяє без побоювання втрати якості не тільки зберігати вироби, спокійно транспортувати його будь-якою службою доставки.

Коробки марковані за кольором, фактурою та розміром, а це дозволить швидше відшукати потрібнув даний момент часу обкладинку.

І ще один чимало важливий момент, обкладинки С КАНАЛ виробляються нашим підприємством в Україні, а це означає руками наших людей, українців, що дає можливість створити додаткові робочі місця і змушує оживити нашу економіку.