В даний час є можливість вибору двох варіантів витратних матеріалів для виготовлення твердої палітурки за технологією металевих каналів.

  •  - Перший: обкладинки + канали;

  •  - Другий: готова обкладинка з вклеєним каналом

Вартість зазначених варіантів практично однакова для конкретного палітурного завдання "формат палітурки + задана товщина блоку, що переплітають + колір обкладинки", відмінність у вартості неістотна і складає в районі 5-7%.

Якість палітурки книги виконаної з цими витратними матеріалами не відрізняється ні міцності скріплення, ні по презентабельності зовнішнього вигляду.

Трудові витрати для обумовлених варіантів теж не відрізняються.

На яких расходниках зупинити свій вибір?

На наш погляд, використання витратних "обкладинки + канали" при ідентичній якості кінцевого продукту та однакових фінансових вкладеннях, дозволяють мати більший діапазон варіантів перекриття по поєднанню "товщина переплітаються блоку + колір", ніж готові обкладинки з вклеєним каналом. За рахунок чого це досягається?

Обкладинки без вклеєного каналу відрізняються тільки за кольором і однакові для всіх типорозмірів каналів зазначеного кольору, і ніяк не залежать від товщини блоку що переплітається, чого не скажеш про готову обкладинку з вклеєним каналом, тут кількість варіантів по поєднанню "товщина переплітаються блоку + колір" багаторазово збільшується .

А якщо врахувати, що вартість расходников для виготовлення твердого палітурки за технологією металевих каналів не копійчана це питання для обмеженого бюджету має не другорядне значення, тим більше що продаються вони упаковками кратними 10 шт (або пар для обкладинок).

Треба розуміти, що тільки маючи в наявності і потрібний колір обкладинок + каналів і необхідну товщину каналу можна вказати таку просту у виконанні послугу з виготовлення твердого палітурки за технологією металевих каналів.

А якщо врахувати той момент, що тривале зберігання обкладинок з вклеєним каналом призводить до того, що вони починають трохи вигинатися, та й сам процес зберігання скрутний, оскільки їх на відміну від плоских обкладинок не можно складати у стопку, то вибір на користь витратних матеріалів "обкладинки + канали" більш ніж очевидний.