ОБКЛАДИНКИ С КАНАЛ «ЛЬОН»

 

 

На сьогоднішній момент наше підприємство пропонує тверді (жорсткі) обкладинки торгової марки С КАНАЛ з фактурою «льон» («рогожка»). Розмір обкладинки А4 книжковий варіант палітурки (по довжині) розмір 304х217 мм.

Маємо можливість виготовити під замовлення обкладинки А4 таА3 альбомний варіант палітурки (по короткій стороні), а також обкладинки формату А5 (217x151мм) Мінімальна партія, вартість і терміни виготовлення замовлення обговорюються окремо.

Зараз наші обкладинки випускаються в кольорах, які є найбільш затребуваними споживачами: синій, бордовий, зелений і чорний. Кольори бумвініла на обкладинках повністю індентичні відповідним кольорам на каналах.

 Після подальшого вивчення попиту і Ваших запитів на обкладинки інших кольорів нами буде розширена колірна палітра пропонованої продукції. Якщо у Вас буде виникати потреба у придбанні партії обкладинок таких кольорів, які на сьогоднішній день відсутні в нашому асортименті, ми зможемо обговорити з Вами можливі вартість і терміни виготовлення Вашого замовлення в індивідуальному порядку.

Якщо у Вас виникне ідея поставити в якості форзаца кольоровий папір замість теперішньої білого, і тут ми в змозі домовитися з Вами.

Тепер пропоную поговорити про обкладинку для канального палітурки С КАНАЛ як такої.

На ключових речах ми вирішили не економити і тому, в якості основи наших обкладинок використовується картон для книжкових твердих палітурок товщиною 2 мм. Обкладинки С КАНАЛ і виглядають, і по тактильним відчуттям є більш міцними і твердими в порівнянні зі своїми іменитими закордонними аналогами.

 В якості покривного матеріалу наших обкладинок використовується високоякісний імпортний бумвініл з фактурою «льон» і середньою глибиною тиснення, що надає готовому виробу благородний вигляд і робить їх приємним на торконня.

 Завдяки високим експлуатаційним властивостям бумвініла і високоякісним клеям, які ми використовували у виробництві, обкладинки С КАНАЛ мають:

 - підвищену вологостійкість (навіть нетривалий контакт з чаєм не принесе обкладинці непоправної шкоди);

 - стійкість до сухого тертя і впливу сонячних променів (нетривалий період часу);

 - можливість нанесення написів і зображень трафаретним способом;

 - можливість використовувати тиснення за допомогою звичайної або синтетичної фольги, а також поліцветной технології тиснення.

Наші обкладинки виготовляються на сучасному кришковиробному обладнанні, яке зводить до мінімуму можливість помилок, пов'язаних з «людським фактором» і використовує наскрізний операційний контроль матеріалів і якості виконаних робіт.

 Цю роботу виконують люди які, без перебільшення, мають багаторічний позитивний досвід у створенні книжкового твердого палітурки. І тому ми щиро віримо в те, що Ви залишитеся повністю задоволені якістю наших обкладинок.

 Тепер пару слів про упаковку та маркування. Наші обкладинки упаковані по 20 шт (10 пар) в коробки з мікрогофрокартону білого кольору, що дозволяє без побоювання втрати якості не тільки зберігати вироби, спокійно транспортувати його будь-якою службою доставки.

Коробки марковані за кольором, фактурою та розміром, а це дозволить швидше відшукати потрібну в даний момент часу обкладинку.

І ще один чимало важливий момент, обкладинки С КАНАЛ виробляються нашим підприємством в Україні, а це означає руками наших людей, українців, що дає можливість створити додаткові робочі місця і змушує оживити нашу економіку.