Можливі напрямки застосування канальної палітурки С Каналу

 

Комерційні підприємства

Презентаційні та рекламні матеріали, прайс-листи, бізнес-плани, проекти, звіти та інші документи в палітурці обкладинками і каналами С Каналу, зручні у використанні і презентабельно виглядають на столі у керівників найвищого рангу.

 

Виробничі підприємства

Проектна та інженерна документація, інструкції, регламенти, технічні умови, супровідні документи для продукції, що випускається в палітурці С Каналом прослужать тривалий час. У разі виникнення необхідності листи в документах можна замінити, надійне скріплення листів дозволяє використовувати брошури навіть у виробничих умовах.

 

Проектні та науково-дослідні інститути

Канальний палітурка С Канал є незамінною для палітурки науково-дослідної та проектної документації. Для креслень і великоформатної документації можна використовувати палітурку обкладинкою форматами А4 або А3 з альбомної формою.

 

Бібліотеки та архіви

Палітурка металевим каналом - прекрасний спосіб підшивки документів для бібліотек (наприклад такі як, тематичні огляди наукової літератури, переклади статей, архівні підбірки і т.п.), а так само для цілей реставрації ветхих та потребують відновлення книг. Архівні документи переплетені С Каналом дозволяють зберігати інформацію тривалий час, завдяки однієї з важливих переваг цього виду палітурки для архівної справи - документи залишаються в первозданному вигляді і ніяк не пошкоджуються при палітурці (немає ні клею, ні ниток, ні перфорації, ні скоб).

 

Інвестиційні фонди, консалтингові компанії

Оформлення документації по інвестиційним проектам, а так само оціночної або консалтингової документації. Якість і стиль палітурки С Каналом можуть відповідати проектам та оборудкам найвищого рівня.

 

Банківські установи

Аналітична інформація та звітна документація, які оформлені за допомогою канальної палітурки можуть виглядати досить презентабельно і підкреслити солідність банку.

 

Громадські та державні організації

Канальні палітурки залежно від призначення можуть виглядати солідно (створення презентаційних матеріалів) або скромно (робоча документація). У кожному разі, документами оформленими в красиву і практичну для роботи брошуру зручно користуватися і зберігати.

 

Послуги оперативної поліграфії

Дипломні і курсові роботи, палітурка дисертацій, виготовлення книг, блокнотів, брошур з рекламними матеріалами, та інша поліграфічна продукція, що переплітається С Каналом це краще рішення для створення малотиражної книги в твердій палітурці, і воно задовольнить вимогам самого вимогливого клієнта. Стислий термін виготовлення палітурки і можливість організувати весь технологічний цикл зі створення твердого книжкового палітурки на крихітному робочому просторі роблять використання С Каналу привабливим для малих поліграфічних підприємств і копіювальних центрів.

 

Фото-майстерні

С Канал можна використовувати для створення фотоальбомів, віньєток, портфоліо. Використання різних форматів, кольорів, а так само фактур обкладинок і каналів дозволяє створити неповторний дизайн, що запам'ятовується при виготовлені виробу. Можливість нанесення написів і зображень трафаретним способом, а так само можливість використовувати тиснення (блинтове або конгревне) за допомогою звичайної або синтетичної фольги набірними шрифтами або кліше дозволяє виконати альбом відповідно до індивідуальних побажань замовника. Крім всіх описаних переваг, канальний палітурка це економічний спосіб для створення альбомів.

 

Навчальні заклади усіх рівнів (ВНЗ, коледжі)

Оформлення звітів по НДР, палітурка пояснювальних записок дисертацій, дипломних і курсових робіт це популярна послуга для вузівських друкарень. Палітурка зазначених документів з використанням твердих обкладинок і каналів - гідне оформлення студентських та наукових робіт.

 

Ресторанний і готельний бізнес

Оформлення меню, інструкцій і пам'яток з використанням палітурки С Каналом, без сумніву, прикрасить інтер'єр будь-якого номера, а меню виглядають солідно і презентабельно, а крім цього може бути багато разів доповнено описом нових страв, але залишатися при цьому довговічним.