КАНАЛИ ДЛЯ твердої палітурки С КАНАЛ

 

Наше підприємство пропонує канали для твердої палітурки торгової марки С КАНАЛ з фактурою «льон» («рогожка»). Ширини каналів розраховані на палітурку книжкового блоку від 50 до 300 аркушів (таблиця наводиться нижче).

 

Рекомендований розмір каналу в залежності від товщини блоку
Розмір канала, мм Кількість аркушів, 80 г/кв. м
7 50
10 85
13                         110
16 140
20 180
24 220
28 260
32 300

 

Довжина каналу, яка використовується спільно з обкладинкою А4 книжковий варіант палітурки (по довжиною стороні) і А3 альбомний варіант палітурки (по короткій стороні) становить 304 мм.

Маємо можливість виготовити під замовлення канали довжиною 217мм, які використовуються спільно з обкладинкою формату А4 альбомний варіант палітурки (по короткій стороні) і форматом А5. Мінімальна партія, вартість і терміни виготовлення замовлення обговорюються окремо.

Зараз наші канали випускаються в кольорах, які є найбільш затребуваними споживачами: синій, бордовий, зелений і чорний. Кольори бумвініла на каналах повністю ідентичні відповідним квітам на обкладинках.

Після подальшого вивчення попиту і Ваших запитів на канали інших кольорів нами буде розширена колірна палітра пропонованої продукції. Якщо у Вас буде виникати потреба у придбанні партії каналів таких кольорів, які на сьогоднішній день відсутні в нашому асортименті, ми зможемо обговорити з Вами можливі вартість і терміни виготовлення Вашого замовлення в індивідуальному порядку.

Тепер пропоную поговорити про канал торгової марки С КАНАЛ як такий.

На основних компонентах ми вирішили не економити і тому, в якості основи наших каналів використовується оцинкований метал, товщина якого перевищує товщину металу, з якого зроблені зарубіжні аналоги.

 

Товщина метала підбиралася нами виходячи з необхідності виконати три основні умови:

  •  - канал повинен бути досить міцним (для цього ми свідомо відмовилися від дорогого в виробництві, запатентованого в закордонних аналогах «мікросгіба» на одній з полиць каналу);
  •  - жорсткість метала, з якого виготовлений канал, повинна дозволяти без зайвих зусиль обжати його на експлуатованих канальних біндері;
  •  - канал повинен володіти високими залишковими пружно-міцнісними властивостями, які дозволяють багаторазово (не менше 4 разів) виробляти цикл «обтиснення-розжим».

 

Принцип стиснення С КАНАЛУ є відмінним від аналогів і схематично показана на малюнку 

Наш канал рівномірно обжимается у верхній частині з обох сторін. Після закінчення процесу обтиску набуває форму близьку до правильної трапеції.

 

Це дозволяє надійно утримувати переплітаються блок в «обоймі» каналу.

Для наочного уявлення, як відбувається цей процес пропонуємо подивитися наступне видео

 

Ми вважаємо, що в результаті наших багаторазових спроб і помилок ми отримали бажаний результат і пропонуємо Вашій увазі С КАНАЛ українського виробництва, який, ми сподіваємося складе гідну конкуренцію своїм іменитими закордонними аналогами.

Торці каналів пофарбовані в колір відповідний кольору бумвініла, яким вони обклеєні.

В якості покривного матеріалу наших каналів використовується високоякісний імпортний бумвініл з фактурою «льон» і середньою глибиною тиснення, що надає готовому виробу благородний вигляд і робить його тактильно приємним.

Металева основа наших каналів виготовляється на сучасному металообробному обладнанні, та проходить ретельний контроль якості виконуваних робіт.

І тому ми щиро віримо в те, що Ви залишитеся повністю задоволені якістю наших каналів.

Тепер пару слів про упаковку та маркування.

Наші канали розташовуються на жорсткій картонній основі по 10 шт і упаковані в прозору плівку, що дозволяє без побоювання втрати якості не тільки зберігати вироби, а й спокійно транспортувати його будь-якою службою доставки.

Упаковки містять інформаційний стікер, з даними за кольором, фактурой і розміром каналу, а це дозволить швидше відшукати потрібний в даний момент часу канал.

І ще один чимало важливий момент, канали для твердого палітурки С КАНАЛ виробляються нашим підприємством в Україні, а це означає руками наших людей, українців, що дає можливість створити додаткові робочі місця і змушує оживити нашу економіку.