Тел: 067-577-35-35; 099-11-769-44 | E-mail: mk@kanal.com.ua; 61003 Харьков, ул. Кузнечная, дом 22, 1 эт.

Дипломні папки для палітурки "Ламінат"

ДИПЛОМНА ПАПКА ДЛЯ ТВЕРДОЇ ПАЛІТУРКИ ТОРГОВОЇ МАРКИ ЛАМІНАТ С КАНАЛ

 

          В якості покривного матеріалу в обкладинках під ім'ям «ламінат» використовується ламінований папір, зображення на якому імітує колір і фактуру бумвініла зфактурою льон. Плівка, яка застосовується для ламінування обкладинок - глянцева і матова. Не дивлячись на те, що цей вид безканальних обкладинок можна віднести до бюджетного варіанту, палітурка з їх використанням прекрасно виглядає і може позмагатися з будь-якою промисловою палітуркою.

У нашої безканальної дипломної папки для кріплення книжкового блоку до твердої обкладинки використовується сфальцованний і проклеєний елемент у вигляді ластівчиного хвіста. Зовнішні краї його клеяться до сторонки обкладинки і зверху закриваються форзацом. Виходить щось схоже на вклеєний канал, тільки з ламінованої і склеєної між собою паперової основи. Ці ламіновані пелюстки мають відступ від відповідного краю корінця на 20 мм.

 

На цей "паперовий канал" книжковий блок може кріпитися двома варіантами

- Степлером (або поліграфічним з можливістю встановлювати скоби 23/6-23/23, або будівельним без загину зі зворотного боку, дві скоби: одна назустріч іншій). Місця на "паперовому каналі" де видно скоби закриваються - заклеюються смужкою матовою самоклейки ;

- Другим варіантом кріплення може бути використання шнура, протягнутого в отвори, попередньо пробиті на паперовому каналі обкладинки та книжковому блоці.

Обидва варіанти кріплення забезпечують досить надійне кріплення блоку до твердої обкладинки. Виходить такий собі бюджетний варіант твердого перельоту без металевого каналу. Але найголовніше, ця папка дозволяє виробляти тверду палітурку без дорогого канального біндера.

На сьогоднішній момент наше підприємство пропонує дипломні папки власного виробництва торгової марки С КАНАЛ формату А4, книжковий варіант палітурки (по довжині) розміром корінця 15, 20 і 25 мм.

Сортувати у порядку зменшення

19 шт.

Сортувати у порядку зменшення

19 шт.