Тел: 067-577-35-35; 099-11-769-44 | E-mail: mk@kanal.com.ua; 61003 Харьков, ул. Кузнечная, дом 22, 1 эт.

Канали

КАНАЛИ ДЛЯ ТВЕРДОЇ ПАЛІТУРКИ С КАНАЛ

 

Покупець має можливість вибрати з двох варіантів каналів за формою профілю. Більш економічний канал "Екос" має профіль з П-образним перетином. Принцип стиснення С КАНАЛУ "Екос" відмінний від відомих раніше аналогів і схематично показаний на малюнку.

 

Наш канал "Екос" рівномірно обжимається у верхній частині з обох сторін. Після закінчення процесу обтиску набуває форму близьку до правильної трапеції. Це дозволяє надійно утримувати переплетений блок в «обоймі» каналу. Для наглядностi процесу пропонуємо вам переглянути наступне вiдео:

 

 

 

  Ширини каналів "Екос" розраховані на палітурку книжкового блоку від 2 до 300 аркушів (таблиця наводиться нижче).

 

 

Інший варіант запропонованого каналу "ПРАКТІКС" має профіль, який нагадує напів-С-образний перетин і відомий користувачеві по закордонним аналогам (для цього варіанту каналу ми використовували в його виробництві «мікросгіб» на одній з полиць каналу).

Принцип роботи C КАНАЛУ "ПРАКТІКС" відмінний від описаного раніше каналу "Екос". Він полягає в наступному: більш жорстка, посилена мікросгібом полиця, в процесі стиснення каналу залишається практично без змін, а кут утворений дном каналу і його другою полицею зменшується і перетин каналу після його стиснення нагадує за формою прямокутну трапецію. Ширини каналів "ПРАКТІКС" розраховані на палітурку книжкового блоку від 2 до 300 аркушів. Книжковий блок виготовлений за допомогою каналу «ПРАКТІКС» відрізняється бездоганним зовнішнім виглядом і характеризується винятковою міцністю. Довжина обох видів каналів використовуваних спільно з обкладинкою А4 книжковий варіант палітурки (по довжиною стороні) і А3 альбомний варіант палітурки (по короткій стороні) становить 304 мм.

 

Упаковка та маркування.

 

Пакування та маркування. Наші канали упаковані по 10 шт в коробки з мікрогофрокартону білого кольору, що дозволяє без побоювання втрати якості зберігати і транспортіровати вироби. Упаковки містять інформаційний стікер, з даними за кольором, фактурі і розміром каналу.

Сортувати у порядку зменшення

1-21 of 45

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сортувати у порядку зменшення

1-21 of 45

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3