Тел: 067-577-35-35; 099-11-769-44 | E-mail: mk@kanal.com.ua; 61003 Харьков, ул. Кузнечная, дом 22, 1 эт.

Обкладинки «Льон» формат А3

ОБКЛАДИНКИ С КАНАЛ «ЛЬОН» ФОРМАТ А3 (АЛЬБОМНИЙ ВАРІАНТ)

 

На сьогоднішній час наше підприємство пропонує тверді (жорсткі) обкладинки власного виробництва формату А3 торгової марки С КАНАЛ з фактурою «льон» ( «рогожка»).

Зараз наші обкладинки випускаються в двох кольорах: синій та бордовий.

Розмір обкладинки А3 альбомний варіант палітурки (по короткій стороні) становить 423х304 мм. Такий тип обкладинок знайшов своє застосування для палітурки технічної документації (будівельні та монтажні креслення, технологічні регламенти, топографічні карти і плани).

В якості основи наших обкладинок використовується картон для книжкових твердих палітурок товщиною 3 мм. Обкладинки С КАНАЛ формату А3 мають в своїй основі найтовстіший з застосовуваних в нашому виробництві картонів для книжкового твердої палітурки, що дає їм можливість виглядати, і по тактильним відчуттям бути більш міцними і жорсткими у порівнянні зі своїми іменитими закордонними аналогами.

В якості покривного матеріалу обкладинок С КАНАЛ використовується високоякісний імпортний бумвініл з фактурою «льон» і середньою глибиною тиснення, що надає готовому виробу благородний вид і робить їх тактильно приємними.

Завдяки високим експлуатаційним властивостям бумвініла і високоякісним клеям, які використовувались нами, обкладинки С КАНАЛ мають:

- підвищену вологостійкість;

- стійкість до сухого тертя і впливу сонячних променів (за нетривалий період часу);

- можливість нанесення тиснення фольгою і зображень трафаретним способом.

 

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.